اخذ گواهینامه ایزو 18001

اخذ گواهینامه ایزو 18001

OHSAS به معنای  سری ارزیابی ایمنی و بهداشت شغلی  «Occupational Health & Safety Assessment Series» می باشد و سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای  OHSAS 18000    استانداردی قابل ممیزی و صدور گواهینامه است که در پاسخ به نیاز سازمان ها به یک استاندارد که به وسیله آن بتوانند سیستم مدیریت خود را در زمینه های بهداشتی و ایمنی ارزیابی نمایند،جهت دریافت گواهینامه مدیریت ایمنی تدوین شده است.
ساختار استاندارد 18001 OHSAS   سازگار با استاندارد های ايزو  9001 و ايزو 14001 می باشد تا سازمان ها بتواند به راحتی سیستم های مدیریت کیفیت ،محیط زیست و ایمنی و بهداشت شغلی را با یکدیگر ادغام و سیستم مدیریتی یکپارچه ای را ایجاد نمایند.
یک سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی سازمان را در شناسایی ،حذف و یا به حداقل رساندن ریسک های مرتبط با بهداشت و ایمنی کارکنان خود وسایر طرف های ذینفع که در معرض ریسک های OH & S قرار دارند یاری می نمایند.استاندارد در سال 2007 مورد بازنگری قرار گرفته است.شناسایی مخاطرات ناشی از کار و تدوین کنترل های لازم برای مهار آن و کاهش سوانح کاری، از اهداف اصلی سیستم مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه ای OHSAS 18001 که  آنرا ایزو 18001 نیز می گویند می باشد. این استاندارد به تنهایی برای کلیه سازمان های فارغ از نوع فعالیت و اندازه آن ها قابلیت به کار گیری دارد.

خواهشمند است جهت مشاوره تلفنی و دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت کاتالوگ و پروپوزال شرح خدمات شرکت پارسیس با شماره های ...........................................و همچنین با مدیرعامل شرکت با شماره.........................................تماس حاصل فرمائید.


تمامی حقوق این وب سایت متعلق به پایگاه مهندسی ایمنی و عمران است. || طراح قالب .ir